درباره شرکت بیتا بهدیس

بیتا بهدیس تولید کننده و توزیع کننده،
محصولات آرایشی و بهداشتی و
کـودک در سراسر کــشـور

logo
درباره شرکت بیتا بهدیس
شرکت بیتا بهدیس (سهامی خاص) در فروردین 1392 با شماره ثبت 435965 و شناسه ملی 10320862250 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسید و فعالیت تجاری و بازرگانی خود را با علامت تجاری "ژان" در زمینه تولید، توزیع و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز نموده و از ابتدای تاسیس عضو اتاق بازرگانی تهران بوده و در حال حاضر عضو مرکز ملی ایران کد می باشد. موسسین، سهامداران و مدیران شرکت از مدیران با سابقه و مجرب در زمینه فروش و بازاریابی در حوزه برندهای وارداتی و داخلی بخصوص محصولات آرایشی و بهداشتی می باشند.
درباره-شرکت-بیتا-بهدیس

تولید "اولین گروه محصولات آرایشی بهداشتی فاقد پارابن ایرانی" در راستای سلامت خانواده و منع استفاده از نگهدارنده های زیان آور از جمله سیاستها و استراتژی های شرکت می باشد که کماکان ادامه دارد، محصولات ژان در حال حاضر در 12 بارکد به عنوان کرم های دست و صورت با بسته بندی جار در تهران تولید می گردد و بزودی در 6 بارکد با بسته بندی تیوب 75 میلی لیتری و همچنین 2 بارکد وازلین ساده و معطر کاسه ای تولید خواهد گردید.

در کنار برند ژان؛ برندهای تعدادی از شرکت های تولیدی و وارد کننده شامل: دکترجین، لی لی بیبی، دراسنا و آیتن نیز در سبد فروش مجموعه قرار دارد که در سراسر کشور به نمایندگان و مشتریان شرکت عرضه می گردد.زمینه فعالیت شرکت بیتا بهدیس:

تولید و فروش محصولات آرایشی بهداشتی فاقد پارابن "ژان"

توزیع و فروش محصولات آرایشی بهداشتی بصورت مویرگی در جنوب استان تهران

فروش، و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی و پلیمری کودک تولیدی و وارداتی در سراسر کشور

فروش، پخش و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی وارداتی شرکت های بازرگانی و وارد کننده در سراسر کشور